Arıcılık Ürünleri Sitemize Hoş Geldiniz.
0 (533) 442 27 41
Sepetim    0 0,00TL
Sepete Henüz Ürün eklemediniz!

Hakkımızda

Aricilikurunleri.com.tr Hakkında;

Arıcılık ürünleri firmamız 30 yılı aşkın arıcılık tecrübesi bulunan profesyonel arıcılar tarafından kurulmuştur ve sektör ile yakından ilişkileri ve yenilikçi bakışları ile çözümler sunmuş, aynı zamanda kurmuş oldukları üretim tesisleri ile , kendi bünyesinde ürettikleri  temel petek , kovan , arıcı kıyafetleri ve tüm arıcılık malzemelerini ihtiyaç anında Türkiye'nin her bölgesine en kaliteliyi en uygun fiyata ulaştırmaktadırlar.


Vizyonumuz ;

Arıcılık sektöründe faaliyet gösterenlerin anlık  olarak ihtiyaç duydukları , arıcılık ürünlerini en kısa sürede adreslerine gönderimini sağlamak ve aynı zamanda yaşadıkları sorunlar hakkında 30 senelik bilgi birikimi ile çözüm yolları ve sorularına yanıt vermektedir.


Misyonumuz;

Aricilikurunleri.com firması Kazanç odaklı değil , müşteri memnuniyeti odaklı hizmet ile , Türkiye'nin her bölgesinde amatör ve profesyonel olarak faaliyet gösteren arıcılara gerek teknik ve gerek geniş ürün gamı ile destek vererek , organik bal üretiminin artmasına katıda bulunmayı hedeflemektedir.

Arı malzemelerinin satışının yapıldığı bu sektörde aricilikurunleri.com.tr olarak kendi ham maddelerimizi tesislerimizde işleyerek siz değerli arıcıların ihtiyaçları doğrultusunda arı malzemelerini ve üretiyor ve arıcılarımızın dönemsel olarak ihtiyaçları olan temel petek , kovan ve kovan malzemeleri, bal süzme , bal dinlendirme kazanları, arı suluğu, arı şurubu, Arı yemi ve arı keki  gibi tüm arıcılık ile ilgili ürünleri kapınıza kadar sunuyoruz. Arıcılardan temin ettiğimiz organik balları en doğal haliyle paketleyip siz değerli müşterilerimize sunmaktan büyük keyif alıyoruz. 

text_heading

Mağaza Bilgilerimiz

İstiklal Mah. Reşadiye Sok. 27/E Odunpazarı - Eskişehir

0 533 442 27 41

0 533 442 27 41